اتو فوما ژاپن مدل Fuma FU-1839
اتو فوما ژاپن مدل Fuma FU-1839

اتو فوما ژاپن مدل Fuma FU-1839

لوازم ‌خانگی الکترونیکی از جمله وسایل بسیار کاربردی و ضروری برای هر منزل است. در واقع وسایل لوازم‌خانگی، ماشین‌های الکترونیکی و مکانیکی هستند که با عملکرد مثبت خود باعث کاهش مصرف انرژی برق، توان جسمانی و زمان تلف‌شده می‌شوند. از جمله این کالاهای خانگی پرکاربرد، می‌توان به  اشاره کرد که یکی از بیشترین مصارف را در منازل دارد.

 

اتو فوما ژاپن مدل Fuma FU-1839

اتو بخار دستی

یکی از بهترین لوازم خانگی‌ها، اتو بخار دستی است که با داشتن مخزن متناسب خود هم چروک‌خوردگی‌ها را صاف کرده و هم با ایجاد بخار داغ، درهم‌رفتگی‌های پارچه را باز کرده و پارچه را مانند روز اول صاف و آهارخورده می‌کند. اتو فوما ژاپن مدل Fuma FU-1839 از جمله نمونه‌های این مدل اتوهای کاربردی است که هر زمان که نیاز به آن داشته باشید، در دسترس است. اتوهای بخار مخزن‌دار، آب موجود در مخزن خود را با استفاده از گرمای به وجود آمده از جریان برق جوش آورده و با فشار بخاری قابل‌توجه، پارچه‌های نازک و ضخیم را صاف می‌کند.

اتو با مخزن بخار

اتوهای دارای مخزن بخار کارکردی آسان اما نیاز به دقت بالا دارند. عملکرد این وسایل خانگی به صورتی است که با پر کردن مخزن آب اتو شروع شده و پس از تنظیم اندازه گرمای اتو، به میزان کافی گرم شده و بخاری مناسب را تولید می‌کند. در اتو فوما ژاپن مدل Fuma FU-1839 نیز عملکرد به همین ترتیب انجام می‌شود. به ‌طوری ‌که بخار درون مخزن اتو با شرایطی ثابت گرم شده و اندازه گرمای انتقال‌یافته به درستی تنظیم می‌گردد. پس از رسیدن به حد استاندارد تعیین‌شده، از انتقال گرمای اضافی جلوگیری شده و چراغ آن خاموش می‌گردد.

در هنگام استفاده از اتوهای بخار دقت در اتو زنی شرط مهمی است. از آنجایی ‌که دمای آب داخل مخزن می‌بایست به حد جوش برسد تا بخار تولید کند، دمای سطح آهنی اتو و دمای بخار آب داخل آن بسیار بالاست؛ بنابراین استفاده از آن نیازمند توجهی مضاعف است. از مزایای استفاده از این دسته اتوهای بخار، توانایی اتو به تعداد بالا بوده و در عین ‌حال هیچ‌گونه رد و برقی بر روی پارچه‌ها و البسه حساس و گران‌قیمت نمی‌گذارد.

اتو فوما مدل FU-1839
اتو بخار فوما مدل FU-1839

برند فوماژاپن

فوماژاپن از سری کارخانه‌های تولید لوازم ‌خانگی باکیفیت است که تولیدات خود را در کشور چین انجام می‌دهد. در عین ‌حال محصولاتی متنوع با قیمت‌های مناسب به بازار تمام نقاط جهان عرضه می‌کند. در واقع از میان برندهای میان رده لوازم‌خانگی، فوما یکی از پرکارترین آن‌ها در میان رقیبان خود است. لوازم ‌خانگی الکترونیکی تولید این کارخانه همچون اتو فوما ژاپن مدل Fuma FU-1839، در میان مصرف‌کنندگان و خریداران با استقبال خوبی روبه‌رو شده است. خط تولید این برند پرمخاطب اجناسی با طول عمر طولانی، ماندگاری بالا و کاربردهای متنوعی را ارائه می‌دهد.

 

اتو فوما ژاپن مدل Fuma FU-1839 از جمله دستگاه‌های الکترونیکی مکانیکی کوچکی است که کاملاً حرفه‌ای اتو می‌کند. این محصول با اندازه کوچک و وزن سبکی که دارد، قدرتی معادل 2200 وات داشته و کاربری آسان و روانی از خود نشان می‌دهد. وزن سبک آن باعث خستگی بازو نشده و مچ دست را به درد نمی‌آورد.

کف اتو فوما ژاپن مدل Fuma FU-1839 سرامیکی و دارای منافذ ارگونومیک است. این محصول با تولید بخاری یکنواخت، پارچه‌های انواع البسه را صاف و یک‌دست کرده و مانع از چسبیدن یا سوختن بافت آن‌ها می‌شود. این اتو دارای دکمه‌های تنظیم دما و دارای توانایی اتوکشی‌های تخصصی بوده و لباس‌های ابریشمی و حساس، پارچه‌های پشمی، نخی و غیره را نیز صاف و بدون چروک می‌کند. ضخامت پارچه‌ها در توان اتوکشی این اتو تأثیری نداشته و قدرت بالایی در این زمینه دارد.

تجهیزات تشکیل‌دهنده اتو فوما ژاپن مدل Fuma FU-1839

این مدل اتو از برند فوما مخزنی با ظرفیت 200 میلی‌لیتر داشته که به‌راحتی قابل پر کردن است. همچنین دارای اسپری آب در نوک اتو بوده و برای صاف شدن انواع پارچه در دماهای بالا قابل ‌استفاده است. آب اسپری‌شده بر روی پارچه، سبب یکنواختی در اتو شده و به ‌سرعت بخار می‌گردد. بدین طریق چین‌وچروک‌های عمیق و قدیمی موجود بر روی پارچه را صاف می‌کند. علاوه بر آن اتو فوما ژاپن مدل Fuma FU-1839 دارای سیستم تمیزکننده خودکار بوده و هرگونه رسوب تولیدشده از آب شهری را از روی منافذ خود پاک می‌کند.

مشخصات ظاهری اتو فوما ژاپن مدل Fuma FU-1839

اتو فوما ژاپن مدل Fuma FU-1839، طولی به اندازه 32.5 سانتی‌متر و عرض 15 سانتی‌متر داشته و به‌ راحتی در هر کمد و مخزنی قابل نگهداری است. وزن این اتو 1.5 کیلوگرم است و جزو سبک‌ترین اتوهای موجود در بازار است. سبکی این مدل اتو کار با آن را آسان کرده و بر قابلیت‌های آن می‌افزاید و همچنین کف سرامیکی آن، باعث افزایش ایمنی به هنگام اتوزنی شده و مانع از سوختن و برق‌گرفتگی پارچه‌ها می‌شود. از این اتو می‌توان برای صاف کردن و از بین بردن چین‌وچروک‌های لوازم خواب، رومبلی، انواع لباس و پارچه بهره برد.

مخزن آب اتوی بخار فوما
مخزن آب اتوی بخار فوما

بر روی دسته این اتو چراغ نمایشگر اتوماتیک تنظیم میزان دمای بخار و گرمای اتو وجود دارد. همچنین شیشه مخزن آب آن شفاف بوده و مقدار آب موجود در مخزن قابل‌اندازه‌گیری و کنترل است. سیستم بخار اتو فوما ژاپن مدل Fuma FU-1839 دارای دکمه‌های تنظیم‌کننده و مخزنی به گنجایش 250 میلی‌لیتر است. کابل این مدل اتو با اندازه دو متری، طولی مناسب داشته و بر روی میز اتو قابل حرکت است. از جمله وسایل همراه با این اتو، لیوانی پیمانه‌ای شکل به گنجایش 100 میلی‌لیتر است که می‌توان با استفاده از آن آب را به داخل مخزن اتو منتقل کرد.

نتیجه‌گیری

اتو فوما ژاپن مدل Fuma FU-1839 از جمله وسایل خانگی پرکاربردی است که حضورش در هر خانه‌ای واجب است. استفاده از این اتوی بخار مخزن‌دار، علاوه بر سبکی و کوچکی، آسان بوده و تمامی امکانات موردنیاز یک اتوی حرفه‌ای را داراست. برند تولیدکننده این اتو از به‌نام‌ترین برندهای میان رده است که با وجود تولید محصولات باکیفیت، قیمت‌هایی مناسب و مقرون‌به‌صرفه دارد.