انگشتر نقره
با خواندن این مقاله قدر انگشتر نقره خود را بدانید!

تفاوتی ندارد که هدفتان از خرید چیست. انگشترهای نقره، همیشه آماده‌اند تا میان دستان شما بدرخشند. یکی از بهترین آلیاژها برای ساخت انگشتر، نقره است. این متریال نرم و بادوام است. درنتیجه به سازندگان کمک می‌کند تا انگشتر نقره را با زیبایی بیشتری به شما تقدیم کنند. این انگشتر، بهترین گزینه هم برای آقایان و هم برای بانوان است.

ازآنجاکه نقره، آلیاژی نرم است، برای استحکام بیشتر اندکی از آلیاژهای دیگری مانند مس به آن می‌افزایند. این کار باعث می‌شود تا محصول نهایی مقاومت و دوام بیشتری داشته باشد و در اثر استفاده مداوم دچار کاهش رنگ نشود. اگر در فکر خرید یک انگشتر زیبا و جذاب هستید، انگشتر نقره را فراموش نکنید. این انگشترها، نه‌تنها دوام زیادی دارند؛ بلکه می‌توانید آن را با هر لباسی هماهنگ کنید!

از نقره و مصنوعات آنچه می‌دانید؟

از این زیورآلات جذاب چه می‌دانید؟

انگشتر نقره، تنها زیبایی را به شما هدیه نمی‌دهد. این مصنوعات زیبا و جذاب، مزایای دیگری هم دارند که اگر بدانید حتماً ترغیب می‌شوید تا یکی از آن‌ها را در صندوق جواهرات خود داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با این زیورآلات، همان‌طور که پیش‌تر هم متذکر شدیم، نقره، آلیاژی بسیار نرم است.

همین ویژگی باعث می‌شود تا جواهرسازان بتوانند طرح‌های متنوعی را با این متریال خلق کنند؛ اما برای استحکام بیشتر، در اغلب موارد این آلیاژ را با آلیاژ دیگری مانند فلز یا مس ترکیب می‌کنند. در اغلب موارد 92.5% از نقره خالص و باقی آن از آلیاژ فلز ترکیب‌شده است. عدد 925 که پشت این محصولات درج‌شده است، دقیقاً اشاره به همین موضوع دارد. حال که با ترکیب این محصول آشنا شدید، بهتر است با دیگر مزایای آن نیز آشنا شوید.


انگشتر نقره نگین یاقوت کبود کد Y-103


دیگر نگران انگشتر نقره خود نباشید

اگر انگشترهای دیگری را امتحان کرده باشید، به‌خوبی می‌دانید که نگهداری از آنان نیازمند وسواس و دقت بیشتری است. اما انگشتر نقره این دردسرها را ندارد. می‌توانید همیشه این انگشترها را در انگشتان خود داشته باشید و نگران عرق کردن یا تماس آب با آن نباشید. بااین‌حال حتی اگر احساس کردید کمی کدر و تیره شده‌اند، می‌توانید آن را با بیکینگ‌پودر یا حتی خمیردندان تمیز کنید.

اما بهترین راه برای نگهداری از آن‌ها این است که هنگام استفاده از محصولات تمیزکننده خانگی یا رفتن به جکوزی و استخر، آن‌ها را از دست خود خارج کنید تا دچار خوردگی نشوند. پارچه‌های پولیش نیز به شما در جلا دادن آن‌ها کمک می‌کنند.

دیگر نگران انگشتر خود نباشید.

به پس‌انداز نیازی ندارید

انگشتری که از جنس نقره باشد، بااین‌حال که زیبا است و نسبت به برخی دیگر از آلیاژها از اعتبار و ارزش بیشتری برخوردار است؛ اما باز هم نیاز به‌صرف هزینه گزاف ندارد. این انگشترها، در مقابل ویژگی‌های منحصربه‌فردی که در اختیار شما قرار می‌دهند، مقرون به‌صرفه‌تر هستند. همین ویژگی اقتصادی آنان است که طرفداران بیشتری را به سمت خود جلب می‌کند.

از طرفی چون دوام بسیار بالایی دارند، می‌توانید آن‌ها را برای مدتی طولانی نگه‌دارید. علاوه بر همه این‌ها، نقره همیشه آلیاژی بسیار باارزش بوده و پس از طلا، قابلیت مبادله را نیز دارد. خرید انگشتر نقره، هم زیبایی را برایتان به ارمغان می‌آورد، هم می‌تواند سرمایه‌گذاری برایتان محسوب شود.

دست شما در انتخاب باز است

بارها پیش‌ازاین نیز متذکر شدیم که نقره فلزی بسیار نرم است. درنتیجه می‌توان طرح‌های بسیار متنوعی را با آن‌ها تولید کرد. طراحان و جواهرسازان خلاق، امروزه تلاش می‌کنند تا با تولید محصولات بسیار متنوعی را در اختیار شما قرار دهند. ازآنجاکه این ویژگی در دیگر آلیاژها نیست، شما می‌توانید انگشتر نقره متناسب با هر سلیقه، سن یا مناسبت را انتخاب و خریداری کنید. پس معطل چه هستید؟

فروشگاه اینترنتی برای خرید
دست شما در انتخاب باز است.

سؤالات متداول

  • آیا راهی وجود دارد تا مطمئن شویم انگشتر نقره اصل خریداری کرده‌ایم؟

بله! همان‌طور که پیش‌تر هم ذکر کردیم بر روی محصولات و مصنوعات نقره اصل، کدی درج‌شده است که میزان خلوص نقره به‌کاررفته را نشان می‌دهد.

  • عدد 925 درج‌شده بر روی نقره نشانگر چیست؟

این عدد نشانگر میزان درصد نقره‌ای است که به‌کاررفته است. 925 یعنی 92.5%درصد محصول از نقره و مابقی از آلیاژ دیگری است که به‌منظور استحکام از آن استفاده می‌شود.

  • از چه روش‌هایی می‌توان دریافت که نقره خریداری‌شده اصل است؟

به‌وسیله آهن‌ربا! چنانچه آهن‌ربا را به نقره اصل نزدیک کنید، محصولات با جنس نقره جذب آن نمی‌شوند.


تراش برلیان؛ زیبایی بی‌انتها


  • آیا نقره‌ها هم مانند سایر آلیاژها پس از مدتی تغییر رنگ می‌دهند؟

خیر. درصورتی‌که نقره خریداری‌شده آبکاری شده باشد، زمان بسیار زیادی مانند روز اول درخشنده و براق باقی می‌ماند.

  • قیمت نهایی زیورآلات از جنس نقره چگونه محاسبه می‌شود؟

مصنوعات نقره‌ای نیز مانند مصنوعات طلایی برحسب عیار و گرمی که دارند محاسبه می‌شوند.

اگر سؤالی در ذهن شما باقی‌مانده است که پاسخش را نتوانستید از خلال این مقاله بیابید، می‌توانید با مراجعه به سایت ما، از کارشناسان ما آن را بپرسید. کارشناسان ما تلاش می‌کنند تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهند و شما را راهنمایی کنند.

فروشگاه اینترنتی برای خرید
این انگشترها هم مناسب مردان و هم زنان است.

جمع‌بندی انگشتر نقره

نقره یکی از آن دست آلیاژهایی است که نه‌تنها ارزش مادی دارد؛ بلکه زیبایی را نیز برای صاحب خود به ارمغان می‌آورد. نرمی این متریال به سازندگان این فرصت را می‌دهد تا بتوانند طرح‌های متنوعی را تولید کنند و در اختیار مشتری قرار دهند. اگر به دنبال انگشتر نقره می‌گردید نگران نباشید. تنوع این محصول چه برای مردان و چه برای زنان باعث شده تا به‌راحتی بتوانید گزینه موردنظر خود را پیدا کنید.

می‌توانید با خیال راحت این محصول را خریداری کنید و در دست کنید. استحکام این محصول باعث می‌شود تا در طی سال‌ها، از درخشندگی اولیه آن کاسته نشود؛ اما نگران نباشید، حتی اگر پس از سال‌ها کدر شد، باز هم می‌توانید به‌سادگی و در منزل آن را مانند روز اول خود براق و درخشان کنید. دیگر وقت آن است که عجله کنید. انگشتر نقره در انتظار شما است.