پرفروش ترین مارک های آب میوه گیری کدام است؟ معرفی بهترین برندهای آبمیوه گیری

نوشیدن آبمیوه‌های مصنوعی و کارخانه‌ای هیچ وقت جای نوشیدنی‌های طبیعی را نمیگیرد. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که همیشه نوشیدن آبمیوه تازه را ترجیح می‌دهید. مطالعه این مطلب را از دست ندهید. چون می‌خواهیم به معرفی پرفروش ترین مارک آب میوه گیری بپردازیم. این مطلب برای کسانی مناسب است که همیشه در فروشگاه‌های لوازم خانگی، به دنبال بهترین برند آبمیوه گیری می‌گردند. پس اگر دوست دارید بدانید بهترین مارک آب میوه گیری کدام است، با ما همراه باشید.

آبمیوه گیری کنوود مدل  JEM500SS

برند کنوود را می‌توان به عنوان بهترین مارک آب میوه گیری تک کاره معرفی کرد. این محصول از بهترین برند آبمیوه گیری، 700 وات توان دارد. شرکت کنوود برای ساخت بدنه این محصول، از استیل استفاده کرده است. دقت داشته باشید جنس استیل این مدل آبمیوه‌گیر، بسیار باکیفیت و ضدزنگ است. لازم به ذکر است که این محصول 2 مخزن اصلی دارد.

پرفروش ترین مارک آب میوه گیری
معرفی بهترین آبمیوه ‎گیرها

یکی از این مخزن‌ها محل آبمیوه و دیگری محل تفاله است. ناگفته نماند که مخزن تفاله این آبمیوه‌گیر، 2 لیتری است. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که این مدل آّبمیوه‌گیر دارد، این است که می‌توانید سرعت آن را تنظیم کنید. به طور کلی 2 حالت برای سرعت این آبمیوه‌گیر وجود دارد. سیستم ضد چکه یکی از ویژگی‌هایی است که در این محصول از بهترین مارک آب میوه گیری تک کاره وجود دارد.

علاوه بر آن پایه ضد لغزش هم برای این محصول وجود دارد. پایه ضد لغزش باعث می‌شود که وقتی دستگاه روشن است، لغزش نداشته باشد. طراحی زیبا، قدرت و صدای کم باعث شده‌اند این مدل آبمیوه‌گیر کنوود، به یکی از پرفروش ترین مارک آب میوه گیری تبدیل شود.

پرفروش ترین مارک آب میوه گیری
آبمیوه گیر

پرفروش ترین مارک آب میوه گیری: گوسونیک مدل GSJ-714

این مدل آبمیوه‌گیر گوسونیک هم به عنوان بهترین مارک آب میوه گیری خارجی شناخته می‌شود. لازم به ذکر است که بدنه این محصول، هم از پلاستیک و هم از استیل ساخته شده است. همچنین جنس پارچ مخلوط کن آن از شیشه است. آبمیوه‌گیر گوسونیک به مخزن آبمیوه‌گیری هم مجهز است. این مخزن 1 لیتر گنجایش دارد. همچنین ظرفیت پارچ آن 1 و نیم لیتر است. یکی دیگر از امکاناتی که در این مدل آبمیوه‌گیر به کار رفته، آسیاب است.

لازم به ذکر است که این مدل آبمیوه‌گیر، 600 وات توان دارد و همچنین سرعت آن با توجه به نوع ماده (سبزیجات یا میوه) قابل تنظیم است. بنابراین می‌توان گفت که گوسونیک هم به عنوان بهترین برند آب میوه گیری شناخته می‌شود. چون کیفیت قطعات این دستگاه بسیار خوب بوده و همچنین از نظر قدرت، طراحی و قیمت هم مناسب است.

فروشگاه اینترنتی برای خرید
پرفروش‎ترین مارک آبمیوه‏ گیری

آبمیوه‌گیری فوما مدل FU-404

این مدل آبمیوه‌گیر فوما را می‌توان به عنوان بهترین مارک آب میوه گیری 4 کاره معرفی کرد. این محصول از بهترین برند آب میوه گیری، امکاناتی چون آسیاب، مخلوط کن و خردکن دارد. لازم به ذکر است که جنس مخلوط‌کن آن از شیشه است. همچنین گنجایش آن 1 لیتر است. جنس پلاستیک بدنه این مدل آبمیوه‌گیر، بسیار مقاوم و با کیفیت بالا است.

دکمه‌هایی که برای استفاده از این دستگاه درنظر گرفته شده‌اند، برای راحتی کار روی بدنه قرار گرفته‌اند. یکی از ویژگی‌هایی که در این محصول از بهترین مارک آب میوه گیری وجود دارد، سرعت آن قابلیت تنظیم در حالت‌های تند و نرمال است. دقت داشته باشید که یک حالت دیگر برای سرعت کار این آبمیوه‌گیر، وجود دارد و آن هم پالس است. حالت پالس باعث می‌شود که برای چند ثانیه، حداکثر توان دستگاه به کار گرفته شود. ناگفته نماند که این مدل آبمیوه‌گیر که به عنوان بهترین مارک آب میوه گیری 4 کاره شناخته می‌شود، با توان 900 وات کار می‌کند.

فروشگاه اینترنتی برای خرید
معرفی بهترین برندهای آبمیوه‌گیری

پرفروش ترین مارک آب میوه گیری: بوش مدل MES3500

این مدل آبمیوه‌گیر بوش هم به عنوان پرفروش ترین مارک آب میوه گیری شناخته می‌شود. لازم به ذکر است که این مدل آبمیوه‌گیر بوش، کیفیت بسیار خوبی دارد. همچنین صدای کم و قدرت بالا دو ویژگی بازر آن است. دقت داشته باشید که قطعات آن به راحتی قابلیت جدا شدن دارند و می‌توانید آن‌ها را تمیز کنید.

تیغه‌ این دستگاه از جنس استیل ضدزنگ است. و همچنین دهانه دستگاه هم قطر مناسبی دارد. در نتیجه مانعی برای قرار دادن میوه برایتان نیست. فیلتر و لوازم جانبی این دستگاه، قابلیت شستشو در لباسشویی را دارند. پایه ضدلغزشی که در این دستگاه تعبیه شده است، باعث می‌شود تا در حین کار کردن آبمیوه‌گیر، در جای خود ثابت بماند و لغزش نداشته باشد.

آبمیوه‌گیر هانوور مدل 1638

آبمیوه‌گیر هانوور هم در لیست بهترین مارک آب میوه گیری خارجی قرار می‌گیرد. توان کاری این محصول 100 وات است. و قدرت بسیار خوبی در گرفتن آب میوه‌ها دارد. لازم به ذکر است که این محصول هم طراحی بسیار شیکی دارد و هم امکانات مختلفی در آن وجود دارد. به عنوان نمونه می‌توان به قابلیت تنظیم سرعت، بدنه باکیفیت استیلی، داشتن پارچ مخلوط کن، سوئیچ ایمنی، پایه ضدلغزش و نمایشگر اشاره کرد. دقت داشته باشید که نمایشگر این مدل آبمیوه‌گیر، لمسی است.

پرفروش ترین مارک آب میوه گیری: پارس خزر مدل JBG-610P

این مدل آبمیوه‌گیر جزو بهترین مارک آب میوه گیری ایرانی به شمار می‌رود. البته کسب عنوان بهترین مارک آب میوه گیری ایرانی توسط این برند، بی دلیل نیست. قدرت بالا، چندکاره بودن، کیفیت ساخته بدنه بالا، آسیاب و سایر امکاناتی که در این محصول وجود دارد. همگی باعث شده‌اند تا آبمیوه‌گیر پارس خزر به عنوان یکی از پرفروش ترین مارک آب میوه گیری در ایران شناخته شود.

جمع بندی

اغلب افرادی که برای خرید آبمیوه‌گیری به فروشگاه‌ها مراجعه می‌کنند، به دنبال بهترین مارک آبمیوه‌گیری خارجی یا ایرانی می‌گردند. معمولا برند سازنده چه ایرانی و چه خارجی باشد، از قطعاتی با کیفیت خیلی خوب برای محصول خود استفاده می‌کند. در این مطلب به محصولانی اشاره کردیم که همگی به عنوان پرفروش ترین مارک آب میوه گیری شناخته می‌شوند. دقت داشته باشید که بعضی از این آبمیوه‌گیرها، تک‌کاره و بعضی چندکاره هستند. بنابراین برای خرید بهترین آبمیوه‌گیری، به نیاز خود توجه کنید. اگر نیازی به آبمیوه‌گیر چندکاره ندارید، پس بهتر است که تک کاره بخرید و برعکس.